Krzysztof OjczykStarszy Analityk

Eliza DąbrowskaDyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego

Maciej Kietliński Młodszy Analityk Akcji

Eksperci Noble Securities podczas szkolenia on-line omówią dwa planowane w niedługim czasie debiuty na GPW oraz postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy mogą one zagrozić pozycji CD Projekt i Ten Square Games, a także przyjrzą się mniejszym spółkom gamingowym, które wyróżniły się na tle sektora w trakcie „Covidowego rajdu”.

PLAN SPOTKANIA

 • Cykl koniunkturalny na GPW

  czy debiut Allegro może być okazją do odwrócenia relatywnej słabości wobec rynków zewnętrznych?
 • Umarł król, niech żyje król

  czy dwa nowe debiuty zdeklasują CD Projekt?
 • Szlachta jednak pracuje i to całkiem nieźle

  wschodzące gwiazdy gamingu.
 • Zachowanie indeksu rekomendacji DI NS.

  podsumowanie wyników doradztwa po III kwartale 2020 r.
 • Pytania i odpowiedzi.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Informujemy że, warunkiem uczestnictwa w organizowanym przez Noble Securities S.A. szkoleniu on-line InterAKCJE Live jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na kontakt zgodnie z informacjami poniżej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak spowoduje, że nie będzie Pani mogła/Pan mógł uczestniczyć w organizowanym przez Noble Securities S.A. spotkaniu on-line. Jednocześnie dodatkowo informujemy, że na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostanie wysłany przez Noble Securities S.A. link dostępu do szkolenia on-line, natomiast telefonicznie (podczas rozmowy lub SMS), przypomnimy Pani/Panu o nadchodzącym terminie szkolenia.
Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C, 00-843 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych
Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów