Comparic

Sobiesław KozłowskiDyrektor Departamentu Analiz i Doradztwa

Krzysztof OjczykStarszy Analityk

   

Podczas spotkania on-line Krzysztof Ojczyk i Sobiesław Kozłowski postarają się odpowiedzieć na pytania: czy 10-letni trend słabości rynków wschodzących dobiega końca, czy podważanie 10-letniej siły USD ma znaczenie, czy zmiana trendu na EUR jest istotna i co z tym CO2 i polityką klimatyczną? Zapomniany WIG20 czy silny sWIG80?

PLAN SPOTKANIA

 • Cykl koniunkturalny na GPW: czy WIG wyjdzie na nowe kilkuletnie maksimum?

  Czy cykl Kitchina ma znaczenie oraz inne historyczne zależności na GPW.
 • Otoczenie globalne

  - szanse i zagrożenia.
 • Otoczenie lokalne

  - szanse i zagrożenia.
 • Skuteczność na tle konkurencji

  - portfele Noble Securities w Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” w 2020 r.
 • Zachowanie indeksu rekomendacji DDI

  - podsumowanie wyników doradztwa po IV kwartale 2020 r.
 • Pytania i odpowiedzi.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Informujemy że, warunkiem uczestnictwa w organizowanym przez Noble Securities S.A. szkoleniu on-line InterAKCJE Live jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na kontakt zgodnie z informacjami poniżej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak spowoduje, że nie będzie Pani mogła/Pan mógł uczestniczyć w organizowanym przez Noble Securities S.A. spotkaniu on-line. Jednocześnie dodatkowo informujemy, że na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostanie wysłany przez Noble Securities S.A. link dostępu do szkolenia on-line, natomiast telefonicznie (podczas rozmowy lub SMS), przypomnimy Pani/Panu o nadchodzącym terminie szkolenia.
Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C, 00-843 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych
Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów