Michał SztablerAnalityk Akcji

Krzysztof OjczykStarszy Analityk

Eliza DąbrowskaDyrektor Ds. Rozwoju Usługi Doradztwa Inwestycyjnego

Tym razem eksperci Noble Securities podczas nagrania opowiedzieli m.in. jak koronawirus wpłynął na energetykę oraz o sytuacji na wybranych rynkach energii elektrycznej w Europie po wybuchu epidemii.

PLAN SPOTKANIA

 • Cykl koniunkturalny na GPW:

  synchronizacja z rynkami bazowymi.
 • Energetyka - ostre hamowanie gospodarki

  już widoczne w cenach i wolumenach.
 • Sytuacja na wybranych rynkach energii elektrycznej

  w Europie w pierwszych tygodniach epidemii.
 • Energetyka

  – kto mniej, a kto bardziej wrażliwy na koronawirusa.
 • Krótkoterminowe perspektywy

  dla giełdowych spółek energetycznych.
 • Górnictwo – koronawirus szansą na uratowanie branży

  „Nie szkoda róż gdy płoną lasy”.
 • Zachowanie indeksu rekomendacji NS

  oraz indeksu WIG.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ LINK DO NAGRANIA

Informujemy że, warunkiem otrzymania linku do nagrania organizowanego przez Noble Securities S.A. webinaru interAKCJE jest wyrażenie przez Panią/Pana zgody na kontakt zgodnie z informacjami poniżej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak spowoduje, że nie będzie Pani mogła/Pan mógł pobrać nagranie. Jednocześnie informujemy, że na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostanie wysłany przez Noble Securities S.A. link dostępu do nagrania, natomiast telefonicznie (podczas rozmowy) będziemy prosić o opinię na temat przesłanego materiału.
Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych
Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów