Comparic

Webinar poprowadzą:

Sobiesław Kozłowski - Dyrektor Departamentu Analiz i Doradztwa,

Krzysztof Ojczyk - Starszy Analityk,

Dariusz Dadej - Analityk.

PLAN SPOTKANIA:

 • Cykl koniunkturalny na GPW:

  neutralne wskazania na I połowę 2022 r., później faza spadkowa.
 • Oczekiwania na 2022 r. – zmienność i inflacja.

 • Ochrona kapitału – dywersyfikacja i stop-loss.

 • Manualne podejście do poszukiwania potencjalnych poziomów STOP.

  Linie trendu, minima i maksima z okresu na wykresach.
  Zniesienia Fibonacciego i ich zgrupowania.
 • Mechaniczne podejście do poszukiwania potencjalnych poziomów STOP.

  Formuły odwzorowujące wsparcia/opory i trendy na wykresach.
  Metody oparte na miarach zmienności.
 • Podsumowanie wyników DI i portfeli Parkietu za 2021 r.

 • Indeks rekomendacji NS DI:

  podsumowanie wyników doradztwa po IV kwartale 2021 roku.
 • Pytania i odpowiedzi.

interAKCJE LIVE

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Informujemy że, warunkiem uczestnictwa w organizowanym przez Noble Securities S.A. szkoleniu on-line InterAKCJE Live jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz wyrażenie przez Panią/Pana zgody na kontakt zgodnie z informacjami poniżej.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak spowoduje, że nie będzie Pani mogła/Pan mógł uczestniczyć w organizowanym przez Noble Securities S.A. spotkaniu on-line. Jednocześnie dodatkowo informujemy, że na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostanie wysłany przez Noble Securities S.A. link dostępu do szkolenia on-line, natomiast telefonicznie (podczas rozmowy lub SMS), przypomnimy Pani/Panu o nadchodzącym terminie szkolenia.
Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C, 00-843 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych
Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów