Eliza DąbrowskaDyrektor Ds. Rozwoju Usługi Doradztwa Inwestycyjnego

Krzysztof OjczykStarszy Analityk Techniczny

Michał SztablerAnalityk Rynku Akcji

Podczas bezpłatnego szkolenia on-line analitycy Noble Securities opowiedzą m.in. jak sytuacja na rynku energii elektrycznej wpływa na wybrane branże oraz o nowym sposobie realizacji rekomendacji - NOBLE ORDER.

PLAN SPOTKANIA

 • Cykl koniunkturalny na GPW:

  pożegnanie z bessą
 • Energetyka – sytuacja na rynku energii elektrycznej:

  popyt a PKB, produkcja energii w Polsce, ceny, elementy kształtujące cenę
 • Spółki energetyczne:

  zwycięzcy i przegrani
 • Energia elektryczna jako koszt:

  spółki energochłonne
 • Zachowanie indeksu rekomendacji NS

  oraz indeksu WIG
 • NOBLE ORDER:

  nowy sposób realizacji rekomendacji
 • Pytania i odpowiedzi

WYPEŁNIJ FORMULARZ I WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU

Informujemy że, warunkiem uczestnictwa w organizowanym przez Noble Securities S.A. spotkaniu on-line InterAKCJE Live jest wyrażenie przez Panią/Pana zgody na kontakt zgodnie z informacjami poniżej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej brak spowoduje, że nie będzie Pani mogła/Pan mógł uczestniczyć w organizowanym przez Noble Securities S.A. spotkaniu on-line.

Jednocześnie informujemy, że na podany przez Panią/Pana adres e-mail zostanie wysłany przez Noble Securities S.A. link dostępu do szkolenia natomiast telefonicznie (podczas rozmowy lub SMS) przypomnimy Pani/Panu o nadchodzącym terminie szkolenia.
Informujemy że, administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Noble Securities S.A. z siedzibą w Warszawie, („NS”) przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa, nr KRS 0000018651. Pana/Pani dane osobowe, na podstawie poniższej zgody, będą przetwarzane przez NS w celu przekazywania przez NS do Pana/Pani informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub używania przez NS wobec Pana/Pani, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów. W treści poniższej zgody poprosimy Pana/Panią o podanie: imienia i nazwiska oraz adresu e-mail lub numeru telefonu. Uprzejmie informujemy, że po udzieleniu zgody będzie Panu/Pani przysługiwać prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. NS nie podejmuje zautomatyzowanych decyzji przetwarzając Pani/Pana dane osobowe Informacje związane z przetwarzaniem danych osobowych
Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Noble Securities S.A. informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na używanie wobec mnie, przez Noble Securities S.A. dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów